nr 1740 9300
Hans Osswald (1919-1983), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 55x45, oramad
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
1.000 kr |
måndag 17 november 2025 kl 19:43:10
| Tid |
Kund |
Bud |
17/11 16:33:01
900 kr
17/11 18:53:09